FAQ

Що таке контрольний браслет?
Контрольні браслети - один з кращих методів ідентифікації учасників івентів з метою контролю допуску. Контрольні браслети зазвичай бувають трьох типів: Tyvek браслети, вінілові або пластикові браслети і ткані браслети. Переглянути наш асортимент контрольних браслетів.

Що таке Tyvek?
Tyvek представляє собою матеріал, подібний за зовнішнім виглядом до паперу, але набагато міцніший. Його міцна поверхня робить його ідеальним для виготовлення контрольних браслетів. Tyvek є водонепроникним, його важко порвати, він не розтягується, на ньому легко друкувати, і він є найбільш економічним видом матеріалу для виготовлення контрольних браслетів.

Ви можете друкувати повноколірний логотип?
Так, ми можемо!

Ви можете друкувати штрих-коди?
Так, ми можемо!

Що таке RFID?
Радіочастотна ідентифікація (RFID) являє собою термін, що описує бездротові, не контактні системи, які використовують радіохвилі для передачі даних від носія до пристрою, з метою ідентифікації.

Чи можу я замовити браслети зі своїм дизайном / логотипом?
Так! Ви можете надіслати нам будь-який дизайн / логотип.

Що таке інтеграції в соціальні медіа?
Інтеграції в соціальні медіа - це термін, використовуваний для опису того, як RFID технологія інтегрується з соціальними мережами, як Facebook і Twitter під час подій. Це зазвичай здійснюється через браслет RFID.

Як я можу оплатити своє замовлення?
В даний час ми приймаємо більшість кредитних або дебетових карт і PayPal в якості оплати. Якщо ви не можете оплатити будь-яким з цих методів, будь ласка, зв'яжіться з нами info@lentochka.ua

Коли мій товари будуть доставлені?
Ми завжди відправляємо ваше замовлення з кур'єром на доставку на наступний день.

Які гарантії?
Ми гарантуємо вам 100% задоволення або 100% повернення грошей!